قوانین و مقررات


 

قبل از استفاده از این سایت و شرکت در قرعه کشی های سایت،  شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. ای-وام (evaam.ir)  سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد .

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و ای-وام می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید:

موارد عمومی  :

  •   ای-وام  این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.
  • ای-وام (evaam.ir) یک سایت خصوصی  است . هدف سایت تامین منابع مالی جهت اعطای وام قرض الحسنه (با کارمزد 4 درصد) می باشد که کلیه منابع مالی این وام ها از طریق فروش کوپن های مربوط به یک وام تامین می شود و برنده وام از طریق انجام قرعه کشی میان خریداران کوپن های همان وام مشخص می گردد. این قرعه کشی به صورت کاملا خودکار صورت می گیرد و عامل انسانی هیچ گونه دخالتی دراین امر ندارد.
  • بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، ای-وام متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

 

موارد تخصصی : 

  • کوپن های شرکت در قرعه کشی: متناسب با مبلغ هر وام و همچنین مبلغ هر کوپن که در سایت تعریف می گردد، کوپن های آن جهت خرید در سایت در درسترس کاربران قرار می گیرد. برای خرید کوپن ها و شرکت در قرعه کشی می بایست به عضویت سایت ای-وام درآیید و چنانچه این عضویت نیاز به پرداخت حق عضویت یا آبونمان سالانه داشته باشد پرداخت نمایید. در حال حاضر، عضویت در ای-وام کاملا رایگان می باشد.

 

  •  شارژ حساب کاربری:  از طریق درگاه متصل به شبکه شتاب صورت می گیرد و برای خرید کوپن در ابتدا می بایست اقدام به شارژ حساب کاربری نمود.

 

  • زمان قرعه کشی ها در ای-وام: در دو صورت برای یک وام تعریف شده، قرعه کشی آن صورت می گیرد. اول زمانی که تمام کوپن های آن وام فروخته شده باشد و دوم این که مهلت ثبت نام و خرید کوپن وام به پایان رسیده باشد. زمانی که مهلت ثبت نام یک وام به پایان برسد ولی تمام کوپن های وام به فروش نرفته باشد، قرعه کشی وام انجام می شود و مبلغ وام به اندازه مبلغ کوپن های فروخته شده تغییر می بابد.

 

  • استرداد مبلغ کوپن های خریداری شده:  کوپن های خریداری شده هر وام، قبل از انجام قرعه کشی  قابل استرداد نمی باشند. بلافاصله پس از پایان زمان پرداخت اقساط وام توسط برنده قرعه کشی، مبلغ کوپن های هر وام به حساب کاربری خریداران کوپن های وام، بازپرداخت می گردد. که این زمان حداکثر برابر است با  زمان بازپرداخت اقساط که برای هر وام تعریف می شود، به علاوه  فاصله زمانی حداکثر یک ماهه برای از زمان برنده شدن در قرعه کشی تا تکمیل مدارک و اخذ وام از بانک توسط برنده قرعه کشی.

 

  • درخواست واریز وجه: هر شخص می تواند درخواست واریز وجه به مقدار دلخواه از اعتبار حساب کاربری خود نماید. این درخواست حداکثر ظرف مدت یک روز کاری صورت می گیرد و برای هر درخواست واریز، مبلغ 5,000 ریال به عنوان کارمزد توسط سایت اخذ می گردد. همچنین متقاضی درخواست واریز وجه می بایست اطلاعات حساب بانکی خود را در پروفایل کاربری خود ثبت نماید.

 

  • معرفی نامه به بانک برای برنده قرعه کشی: پس از اینکه برنده قرعه کشی مشخص شد، در ابتدا هماهنگی های لازم با بانک عامل در شهر فرد برنده صورت می گیرد و سپس معرفی نامه جهت بانک در حساب کاربری فرد برنده توسط مدیریت سایت آماده می گردد. فرد برنده می بایست حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری، معرفی نامه و مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام را به بانک مشخص شده در برگه معرفی نامه ارائه نماید، و نسبت به اخذ وام اقدام نماید.

 

لیست وام های فعال

در صورت تمایل به شرکت در قرعه کشی وام های ذیل، بر روی دکمه ی خرید کوپن کلیک کنید و به تعداد مورد نیاز کپن خریداری فرمایید.


تماس با ما

آمار سایت در یک نگاه

تعداد کاربران : 67
وام های ارائه شده : 2
وام های در حال اجرا : 0
مبلغ کل وام ها : 70,000,000ریال
سامانه پیام کوتاه: 50001000501
آدرس الکترونیک: info@evaam.ir