درباره ای-.وام


هدف ای-وام:

ترویج سنت الهی قرض الحسنه و تامین منابع مالی به صورت مشارکتی جهت اعطای تسهیلات بدون بهره

 

ماموریت ای-وام:

طراحی و راه اندازی یک وبسایت به منظور جلب مشارکت های مردمی برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه از طریق قرعه کشی میان شرکت کنندگان این طرح به شرح زیر:

کاربران سایت پس از ثبت نام، به اندازه مبلغ وام تعریف شده در سایت، کوپن شرکت در قرعه کشی وام (به تعداد دلخواه) را می خرند و پس از انجام قرعه کشی (که به صورت خودکار توسط سایت انجام می گیرد)، برنده آن به بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت دریافت وام قرض الحسنه معرفی می‌شود و با ارائه ضمانت نامه تعریف شده (متناسب با مبلغ وام) ، اقدام به دریافت وام می کند. پس از زمان بازپرداخت وام، مبلغ کوپن های خریداری شده در حساب کاربری کسانی که این کوپن ها را خریداری نمودهاند در سایت شارژ می شود که قابل برداشت توسط کاربران میباشد (در صورت ثبت درخواست در سایت، این مبلغ به حساب بانکی آنها واریز می‌گردد) و یا می توانند دوباره کوپن شرکت در قرعه کشی خریداری نمایند.

 

ارزش های ای-وام:

  • حفظ امانتداری و عمل به تعهدات
  • پایبندی به اصول اخلاقی
  • حفظ کرامت انسانی
  • صداقت درگفتار وکردار

 

نقش بانک در اجرای طرح:

  • نقش نظارتی: ای-وام در حال مذاکره با بانک قرض الحسنه مهر ایران می باشد که پس از حصول توافق ، مورد تایید و تحت نظارت بانک قرار گیرد. اما در حال حاضر ای-وام تحت نظارت بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار ندارد و به محض حصول توافق اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

 

  •  نقش عملیاتی: به دلیل اطمینان از بازپرداخت مبلغ وام توسط برنده قرعه کشی، اعطای وام به برندگان توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران  صورت می گیرد و همچنین این بانک    تعهد نموده است که  در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت نسبت به اعطای وام به برندگان قرعه کشی اقدام نماید.(لازم به ذکر است با توجه اینکه کلیه منابع مالی وام ها از محل فروش کوپن تامین گردیده است هیچ گونه بهره ای به این وام ها تعلق نمی گیرد و تنها کارمزد سالانه 4 درصد در این گونه وام ها حساب می گردد).

 

مزیت های ای-وام و تفاوتهای آن با حساب های قرض الحسنه

  1. اختصاص تمامی منابع جمع آوری شده به وام های قرض الحسنه
  2. بازگشت تمامی مبالغ کوپن های خریداری شده به حساب خریداران
  3. اخذ تایید تمامی مراجع عظام تقلید در مورد طرح و نحوه کار
  4. عدم نیاز به سپرده ثابت در حساب کاربری

 

لیست وام های فعال

در صورت تمایل به شرکت در قرعه کشی وام های ذیل، بر روی دکمه ی خرید کوپن کلیک کنید و به تعداد مورد نیاز کپن خریداری فرمایید.


تماس با ما

آمار سایت در یک نگاه

تعداد کاربران : 67
وام های ارائه شده : 2
وام های در حال اجرا : 0
مبلغ کل وام ها : 70,000,000ریال
سامانه پیام کوتاه: 50001000501
آدرس الکترونیک: info@evaam.ir